yükleniyor

Bilişim sektörüne yeni bir bakış açısı

Merhaba, bilişim sektöründe 2005 yılından bu yana web tasarım, arama motoru analizleri, Google Adwords çalışmaları bireysel olarak yapmaktaydık. 2017 yılında hizmet verdiğimiz bu alanlarda kurumsal olarak sizin karşınıza çıkmaktayız, firmamız belirttiğimiz üzere İnternet alanında bir çok dalda müşterilerine hizmet vermekte, bu hizmetlerin başında seo (arama motoru optimizasyonu) gelmektedir. 

Firmamızın müşterileri için sunduğu tüm hizmet alanları;

  1. Seo Danışmanlığı
  2. Web Tasarım
  3. Google Adwords
  4. Grafik Tasarım
  5. Facebook Reklamları
  6. Logo Tasarımları
  7. Mobil Uygulamaları

1-) Seo danışmanlığı; Kısaca anlatmak gerekirse Türkçe anlatımıyla 1 web sitesini arama motorlarına uygun hale veya pozisyona getirme sanatıdır, bu işlemler iki ana bölümden oluşmaktadır. Birinci ana bölüm site içi seo, ikinci ana bölüm site dışı seo diğer manasıyla (sem) olarak adlandırılmaktadır.

2-) Web tasarım; Web tasarım kavramında genellikle dinamik sistemler geliştirmekteyiz, dinamikten kastımız her kullanıcının yönetebileceği bir web sitesi dizaynı anlamına gelmektedir, yazılım aşamasında php, css, js ve html5 dilleri kullanarak kurumsal ve kişisel herkese yönelik müşterilerimizin istekleri doğrultusunda bir kurumsal kimlik oluşturmaktır.

3-) Google adwors; Kurumsal firmalara yönelik, hazırlamış olduğumuz dinamik ve Google ile uyumlu web sitelerin, Google'da Belirli bir ücret karışılığında istenilen anahtar kelime doğrultusunda tüm sitelerin en üst noktasına erişip zirveye sitenin oturmasıdır.

4-) Grafik tasarım; Grafik tasarım alanında web sitesi için gerekli resimlerin düzenlenmesi ve web site şablonları hazırlamaktayız

5-) Facebook reklamları; Gelişen dünya düzeninde reklam ile adlandırdığımız bir çok reklam ağları mevcuttur, bunların başlarında Facebook reklamları gelmektedir. Ürün ve hizmet satışlarını artırmak için Facebook reklamları ile müşterilerinize en sağlıklı ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağladığımız bir başka hizmetimizdir.

6-) Logo tasarımı; Kurumsal ve kişisel web sitelerine özel sizi yansıtacak ve müşterilerinizin gözünde anlatmak istediklerinizi doğrudan en iyi şekilde yansıtacak profesyonel logo tasarımları hazırlamaktayız.

7-) Mobil uygulamalar; Günümüz de İnternet teknolojileri artık telefonlara yerleşmiş durumda olduğundan işlemlerinizi veya hizmetlerinizi profesyonel şekilde müşterilerinize yansıtmak amaçlı bir çok mobil uygulamaları

Hizmetlerimiz ve çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

X

Müşteri Paneli

Şifremi Unuttum!

Henüz Hesabınız Yok mu?

Hemen Hesap Oluştur!